MENÜÜ

Muudame koos ehitusvaldkonda!

Miks liituda Tesroniga?

Tesron on 10 aastat Eesti turul tegutsenud usaldusväärne ehitusettevõte. Sellest kümnest aastast pool ehk viis aastat oleme tegutsenud ehituse peatöövõtjana, millega oleme saavutanud olulise koha kohalike peatöövõtjate seas.

Meie teenuse tellijad on mainekad ja tuntud tegijad Eesti majandusruumis. Meie töökus ja sihikindlus on meile loonud pikaajalised usaldusväärsed partnerlussuhted, mille tulemusena meie tööde portfell aina kasvab.

Siin tuled mängu Sina! Meie kasv ja areng ei peatu, seetõttu otsima oma meeskonda erinevatele positsioonidele pidevalt täiendust. Vajame uusi töökaid meeskonnaliikmeid, et täita aina kasvavat ehitusteenuse nõudlust.

Miks on Tesronis hea töötada?

Sillutame tee helgele karjäärile. Meie juures töötavad iseteadlikud, nõudlikud ja meeskonnatööst lugupidavad inimesed.

Töö ja vaba aja tasakaal. Meie ettevõttes on tööaeg argipäeviti kella 8st 17ni. Mõistame ja hindame Sinu vaba ning puhkeaja olulisust.

Vääriline tasustamine. Meie töötajad saavad head palka ja meil on selge ning motiveeriv preemiasüsteem.

Stabiilne töökoht. Oleme orgaaniliselt kasvav ehitusettevõte. Oleme kasvu taganud tugeva kliendibaasi loomise, finantssüsteemi korrashoidmise ja pädeva meeskonna komplekteerimisega. Varasemad õiged otsused on meid edasi kandnud kindlalt ja järjepidevalt.

Kord ja selgus. Jagame oma meeskonnale selgeid juhiseid ja ootuseid. Dubleerivad tegevused ja mõttetud aruandlused meie tööülesannete hulka ei kuulu. Objektide dokumenteerimine toimub Bauhubi süsteemis ja finantsjuhtimine Bauwises. Ehitusobjekti juhtimise stiil on Sinu valida – usaldame Sind ja usume, et juhid ettevõttele olulisi väärtusi silmas pidades.

Toetav meeskond. Toetame ja mõistame üksteist. Lisaks meeskonna toele on Sulle vajadusel abiks meie ehitusdirektor Kaarel Runtal. Oleme üksteise tegemistega hästi kursis iganädalaste meeskonna koosolekute kaudu, peame palju vestlusi Teamsi keskkonnas ja toetame üksteist igal võimalusel nõu ja jõuga.

Hea töökeskkond ja töövahendid. Tagame Sulle objektil privaatse töökoha ja sööginurga. Meie kontoris on Sulle töökoht koos kõigi vajaminevate töövahenditega.

Toetav tööandja. Me märkame, koolitame, ergutame ja julgustamine Sind vastu võtma uusi väljakutseid. Peame lugu konfidentsiaalsusest ja aitame Sind alati kõigi murede lahendamisel.

Töö ja lõbu koos. Selleks, et töö paremini sujuks, õpime teineteist tundma ja hoiame meeskonnavaimu üleval ühistel meeskonnaüritustel, mida järjepidevalt korraldame.

Kui oled äsja Tesroni meeskonnas tööd alustanud

Uus koht ja uued inimesed tekitavad sageli ärevust – mitte meie juures! Sul pole vaja muretseda, sest me tagame Sulle tööd alustades rahuliku sisseelamise perioodi.

Kui alustad tööd meie juures:

  • tutvustame Sind kõigi meeskonnaliikmetega;
  • viime Sind kurssi meie IT-lahendustega;
  • anname üle kütuse krediitkaardi;
  • varustame Sind uute Tesroni logodega varustatud isikukaitsevahendite ja üleriietega;
  • anname Sulle sõiduvahendi või kompenseerime isikliku sõiduvahendi kasutamise;
  • anname Sulle uued töövahendid – arvuti ja kuvarid: muud töövahendid saad valida enda harjumuste järgi.